Допомога

Компанія “OVSOFT” постійно вдосконалює АРМ Нотарь, намагаючись зробити програмний продукт максимально зручним і якісним. Ми постійно слідкуємо за змінами в діючому законодавстві України, використовуємо передові ідеї у сфері інформаційних технологій, що надає нам можливість постійно покращувати АРМ Нотарь.


Одним із напрямків діяльності компанії “OVSOFT”  є надання підтримки користувачам АРМ Нотарь, яка поділяється на три основних напрямки роботи з клієнтами:
  • Інформаційно-консультаційна підтримка (Консультації і вирішення проблем стандартними засобами зв’язку: телефон, електронна пошта тощо);
  • Віддалена технічна підтримка (Спеціалісти компанії здійснюють підтримку через спеціальні програми віддаленого доступу до комп’ютера клієнта);
  • Виїзд спеціаліста в нотаріальну контору (Виїзд кваліфікованого спеціаліста, або ж уповноваженої особи безпосередньо до Вашої нотаріальної контори) *.

Перший напрямок забезпечує вирішення складностей що виникли у вашій роботі з АРМ Нотарь, шляхом пошуку відповідей у розділі на цьому сайті Питання-Відповідь, а також Ви можете зв’язатись з нами та описати Вашу проблему, в тому числі шляхом направлення листа через форму зв’язку.


Другий напрямок містить у собі:
  • Встановлення АРМ Нотарь;
  • Конфігурування АРМ Нотарь;
  • розвиток програмного продукту АРМ Нотарь зважаючи на Ваші побажання і вимоги *;
  • віддалене супроводження програмного продукту АРМ Нотарь через мережу Інтернет *.

Для технічної підтримки може знадобитися надання вами віддаленого доступу до вашого комп’ютера. Це робиться за допомогою програм AmyAdmin або TeamViewer.


Для підключення третього напрямку підтримки Вам необхідно з’ясувати про наявність партнера Компанії “OVSOFT” в Вашому регіоні, який зможе виїхати безпосередньо до Вашої нотаріальної контори і зможе оперативно допомогти в будь-яких питаннях, зв’язаних з програмним продуктом чи технікою у Вас в офісі.


Ми постійно прагнемо, що б усі питання відносно роботи нашого програмного засобу вирішувались оперативно та професійно. Ми завжди раді Вашим відгукам та пропозиціям відносно вдосконалення АРМ Нотарь, які Ви можете надіслати нам через форму зв’язку.


При виникненні форс-мажорних обставин Ви можете три рази протягом строку дії підписки (ліцензії ) на поновлення-генерацію нового ліцензійного ключа.


Для цього вам необхідно направити запит  Технічній підтримці через форму зв’язку та вказати у тексті повідомлення про прохання –  відновлення ліцензії.


Послуги позначені * (зірочкою) надаються за додаткову договірну плату.