Автоматизоване робоче місце нотаріуса “Нотарь”

Автоматизоване робоче місце нотаріуса “Нотарь” – це програмний продукт, який зменшить трудові витрати та витрати часу працівника нотаріальної контори.

За допомогою АРМ “Нотарь” нотаріус або його помічник можуть легко, за короткий проміжок часу, внести вчинену нотаріальну дію до електронного реєстру – архіву. В подальшому внесена інформація може бути використана для швидкого пошуку вчинених нотаріальних дій, формування статистичних звітів, формування відомостей, необхідних для податкової звітності нотаріуса. Програмний продукт повністю орієнтований на весь нотаріальний процес, починаючи з вчинення нотаріальної дії і закінчуючи формуванням статистичної звітності за відповідними формами. В продукт закладено досвід та знання діючих нотаріусів, а також передові технології, які дозволили зробити АРМ “Нотарь” простим, зручним, програмним продуктом для Вас!

З «АРМ Нотарь» ви залишаєтесь завжди спокійні.  Ми використовуюємо надійні засоби криптографічного захисту і всі дані зберігаються виключно на вашому комп’ютері.